Jestem bo jesteś

Jutro dzień mamy, chciałam napisać coś wzniosłego na tą okazję, coś co wzruszy i łezka w oku się zakręci. To mój drugi dzień mamy, który obchodzę jako mama. Jestem mamą bo moja Basia jest na świecie ❤ jestem bo ona jest.

Bycie mamą to dla mnie największy egzamin jaki zdaję każdego dnia, to niesamowita szkoła cierpliwości i odpowiedzialności. Nagle poczułam jak to jest kochać kogoś totalną miłością, taką pochodzącą z głębi serca, taką z którą się budzisz i zasypiasz i wiesz, że ona zawsze będzie.

IMG_1698

Nie chcę kwiatów, prezentów czy specjalnego traktowania w tym dniu. Chcę cieszyć się dniem mamy każdego dnia bo jestem mamą! Brzmi to wspaniale, dumnie i dla mnie to wielkie spełnienie. Lubię ten stan, kocham być mamą i najbardziej na świecie kocham moją córeczkę ❤

Jako mama mam dużo przemyśleń związanych z wychowaniem mojej Bibi. Widzę jak ważne jest to, co teraz i w najbliższych latach jej przekażę, czego ją nauczę, z jakim bagażem wyślę ją jako dorosłą w świat. Z całego serca nie chcę dawać Basi moich złych nawyków, moich lęków i obaw. Nie chcę przekazywać jej tego, czego się boję lub nie lubię. Moje dziecko jest jak czysta kartka papieru, sama zapisze swoje życie a ja pomogę jej w tym najlepiej jak będę umiała.

IMG_3411

Jako mama pragnę być najlepszą mamą na świecie dla Basi. Popełniam błędy, uczę się na nich, poprawiam. Macierzyństwo to dla mnie sens życia, wiele zmieniło we mnie i w moim otoczeniu. Dało mi poczucie szczęścia, niesamowitej miłości i wielkiej odpowiedzialności za drugą istotę. Nic mi nie potrzeba tylko ten uśmiech widzieć co rano, gdy Basia wesoło patrzy na mnie swoimi oczkami. Gdy ona jest szczęśliwa i śmieje się to moje serce szaleje z radości a gdy płacze z bólu czy choroby to chcę zabrać jej ten płacz.

Gdy Basia pojawiła się na świecie zawsze mówiłam, że codziennie musi być 1000 całusów dla niej i nadal całuski od mamy do Bibi płyną 🙂 Każdy dzień spędzony z nią to wielka przygoda. Bycie mamą dla mnie to nie tylko spełnienie marzeń to przede wszystkim miłość, która dopełnia mnie jako człowieka. Ze wszystkich sił chcę wychować moją córeczkę na dobrego człowieka i będę się starać to zrobić.

IMG_3404

Ostatnie zdjęcia to moja mama i ja ❤ To dzięki niej wiem jak kochać moją córeczkę, dziękuję Ci za miłość mamo!

Wesołego dnia Mamy dla wszystkich Mam! ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s