Czas Adwentu – ciekawe propozycje kalendarzy adwentowych

Czy czujecie już święta? W galeriach handlowych połyskują wesoło choinki, w radio coraz częściej można usłyszeć ,,Last Christmas,, a na instagramie już zaczynają się zdjęcia ze bożonarodzeniowymi inspiracjami na prezenty i fajny, oczywiście outfit w świątecznym klimacie.

Za chwilkę przyjdzie grudzień a wraz z nim czas adwentu i co niespodzianką nie jest, czas na kalendarze adwentowe. Tradycja wspaniała bo każdego dnia, aż do gwiazdki możemy odkrywać kolejne okienka pełne niespodzianek. O taki radosny czas oczekiwania na Gwiazdkę!

Za czasów mojego dzieciństwa najbardziej popularne były kalendarze adwentowe w postaci czekoladek, które odkrywaliśmy codziennie otwierając nowe okienko, oczywiście nie zawsze one doczekiwały do 24 grudnia i w moim przypadku często zostały pożerane dużo wcześniej 😉

Teraz też są tego typu kalendarze i chętnie ja kupujemy dla Basi, w tym roku nasz wybór padł na czekoladki od Lindt. Mam nadzieję, że nie zostaną wszystkie jednego dnia zjedzone… przez nas rodziców hehe 😉 Oprócz czekoladowych kalendarzy na rynku jest cała masa innych! i to nie tylko dla dzieci ale mogą też cieszyć nas dorosłych.

Coś dla Mamy, coś dla dziewczyny czyli kalendarz adwentowy z miniaturkami kosmetyków. Wspaniała sprawa, takie cudeńka znajdziecie w popularnej Sephorze lub innych perfumeriach. Moimi faworytami są zestawy od Benefit, może jakiś zbłąkany mikołaj mi go przyniesie 😉

Ciekawie też zapowiadają się zestawy od The Body Shop, to zawsze dobrze wydane pieniądze a miniaturki tych kosmetyków świetnie sprawdzają się na wyjazdach albo na basenie czy siłowni. Fajny zestaw kosmetyków przygotował też Clinique, taki klasyk ich kosmetyków.

Co ciekawe w tym roku odkryłam też niesamowity kalendarz od klocków Lego! Pomysł ciekawy 🙂 Takie zestawy znajdziecie na Allegro w całkiem dobrych cenach.

Ja niestety w tym roku mogę chyba tylko liczyć na kalendarz adwentowy w postaci herbatki 🙂 tak, takie też jest!

Jasna sprawa, można też przygotować samodzielnie świetny kalendarz adwentowy dla swojego dziecka, pełny małych upominków i słodkości 🙂 Ja przygotowuję dla Basi każdego roku taki jak tu opisałam dwa lata temu 🙂 <a href=”https://warsawdowntownmom.com/2016/12/06/nasz-pierwszy-kalendarz-adwentowy/&#8221; target=”_blank” rel=”noreferrer noopener” aria-label=”Klik na post Klik na post ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s